Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     separator      masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Filtry do wody pitnej

Jeśli poszukują Państwo solidnych i niezawodnych filtrów do wody pitnej oraz zmiękczaczy, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jesteśmy autoryzowanym partnerem znanego na całym świecie producenta urządzeń uzdatniających wodę – EcoWater SYSTEMS. Produkowane przez tę firmę filtry i zmiękczacze do wody są nowoczesne, oszczędne i ekologiczne. Ich zastosowanie jest rozwiązaniem w sytuacji, gdy woda w mieszkaniu czy biurze nie nadaje się do picia, pozostawia ślady na armaturze i naczyniach, niszczy rury oraz instalacje lub negatywnie wpływa na stan urządzeń AGD. Produkty EcoWater SYSTEMS – filtry do wody pitnej, odżelaziacze i zmiękczacze – wytwarzane są w oparciu o technologie, które skutecznie poradzą sobie z wszelkiego rodzaju problemami dotykającymi użytkowników zanieczyszczonej wody pitnej.

Dlaczego warto stosować filtry do wody pitnej?

Woda pitna, niezależnie od tego, czy pochodzi z miejskiej sieci wodociągowej, czy też z przydomowej studni, może mieć różną jakość, smak i zapach. Wśród korzyści, jakie przyniesie Państwu regularne sprawdzanie jakości oraz filtracja wody pitnej, znajdują się:

  • bezpieczeństwo użytkowania – proces uzdatniania sprawia, że woda nie jest szkodliwa dla organizmu, a tym samym nie wpływa negatywnie na nasze zdrowie,
  • dłuższa żywotność sprzętów i instalacji – odpowiedniej jakości woda nie wpływa na działanie czy żywotność domowych sprzętów AGD oraz armatury,
  • oszczędność finansów – mając pewność, co do jakości i bezpieczeństwa wody pitnej, możemy zrezygnować z zakupu wody butelkowanej.

Urządzenia EcoWater SYSTEMS

Wieloletnia działalność na rynku, a także nieustanny rozwój i inwestycje w zaawansowane technologie sprawiają, że EcoWater SYSTEMS to światowy lider wśród producentów urządzeń uzdatniających wodę, a także pionier w zastosowaniu wszelkich innowacji. Firma zatrudnia ponad 17 000 pracowników na kilku kontynentach, a oferowane przez nią filtry do wody pitnej i pozostałe urządzenia są dystrybuowane na całym świecie. Najwyższą jakość potwierdzają także nasi Klienci, którzy są w stu procentach usatysfakcjonowani działaniem urządzeń EcoWater SYSTEMS.

Czym wyróżniają się filtry do wody pitnej od EcoWater SYSTEMS?

EcoWater SYSTEMS, jako największy i znany na całym świecie producent zmiękczaczy i filtrów do wody, dostarcza produkty zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami. Dzięki rozbudowanej, zróżnicowanej ofercie w asortymencie EcoWater SYSTEMS znajdują się urządzenia do domu, mieszkania, zakładu przemysłowego, jak i zadań specjalnych.

W porównaniu do produktów innych marek, urządzenia uzdatniające EcoWater SYSTEMS wyróżniają się:

  • przemyślaną i starannie dopracowaną budową,
  • najwyższą jakością komponentów – producent korzysta z bezpiecznych i odpornych na korozję materiałów,
  • oszczędną i efektywną pracą dzięki wbudowaniu intuicyjnych systemów monitorujących,
  • prostą obsługą.

PROCON, jako oficjalny partner EcoWater SYSTEMS, zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz instalacji urządzeń do zmiękczania i oczyszczania wody, filtrów do wody pitnej, a także innych działań, które mają na celu poprawę jakości wody. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż i modernizację systemów uzdatniania wody, jak i pełne wsparcie serwisowe.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszych usług lub chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat produktów EcoWater SYSTEMS, zapraszamy do kontaktu.