Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     separator      masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Filtry do wody pitnej

Jeśli poszukują Państwo solidnych i niezawodnych filtrów do wody pitnej oraz zmiękczaczy i innych urządzeń, my zapewniamy najwyższą jakość. Jesteśmy autoryzowanym partnerem znanego na całym świecie producenta – EcoWater Systems. Produkowane przez nich filtry i zmiękczacze do wody są nowoczesne, oszczędne i ekologiczne. To doskonałe rozwiązanie, jeśli woda w Państwa mieszkaniu czy biurze nie nadaje się do picia, pozostawia ślady na armaturze i naczyniach, niszczy rury oraz instalacje lub urządzenia AGD. Produkty EcoWater Systems — filtry do wody pitnej, odżelaziacze i zmiękczacze – to technologia, która zapewnia skuteczne poradzenie sobie z tego typu problemami.


Urządzenia EcoWater Systems


Ogromne doświadczenie w działalności na rynku, a także nieustanny rozwój i inwestycje w technologię sprawiają, że EcoWater Systems to światowy lider w branży, a także pionier w zastosowaniu wszelkich innowacji. Firma zatrudnia ponad 17 000 pracowników na kilku kontynentach, a oferowane przez nią filtry do wody pitnej i pozostałe urządzenia są dystrybuowane na całym świecie. Najwyższą jakość potwierdzają także nasi klienci, którzy są w stu procentach usatysfakcjonowani działaniem urządzeń EcoWater Systems.


PROCON, jako oficjalny partner EcoWater Systems, zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz instalacji urządzeń do zmiękczania i oczyszczania wody, filtrów do wody pitnej, a także innych działań, które mają na celu poprawę jakości wody. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż i modernizację systemów uzdatniania wody, a także wsparcie serwisowe.


Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszych usług lub chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat produktów EcoWater Systems, zapraszamy do kontaktu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.