Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    separator     masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Usługi

Firma PROCON już od niespełna 20 lat dostarcza Państwu doskonałej jakości, nowoczesne systemy uzdatniania wody. Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników to podstawowe atuty, dzięki którym zapewniamy Klientom najwyższy standard produktów i usług. W trakcie naszej działalności zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń, często bardzo wymagających, i dlatego wiemy, w jaki sposób dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci oczekują nie tylko wysokiej jakości urządzeń, ale również kompleksowej realizacji zamówienia. Dlatego oprócz innowacyjnych i niezawodnych filtrów do wody oraz innych produktów, nasza oferta obejmuje także szereg specjalistycznych usług.

Wybór odpowiednich urządzeń podczas instalacji systemu uzdatniania wody jest sprawą kluczową i zależy przede wszystkim od zastosowania, np. odżelazianie czy też zmiękczanie wody. Właściwie dobrane elementy pozwolą osiągać zadowalające efekty przez wiele lat. W firmie PROCON oferujemy kompleksową realizację każdego zlecenia, co obejmuje precyzyjną analizę zastosowaniawybór produktów dostosowanych do potrzeb każdego klienta, wykonanie projektu i profesjonalny montaż. Zajmujemy się również modernizacją systemów uzdatniania wody z użyciem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Świadczymy także usługi serwisowe.

Nasze usługi proponujemy zarówno różnego rodzaju przedsiębiorstwom, w tym m.in. zakładom przemysłowym, jak i klientom indywidualnym. Gwarantujemy dokładną i terminową realizację każdego zlecenia. Zapraszamy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.