Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     separator      masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Ozonowanie wody

Ozonowanie wody to proces mający na celu jej dezynfekcję. Polega na wpuszczeniu do wody powietrza z ozonem, który ma właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. Zabieg ten przeprowadza się na basenach i w oczyszczalniach ścieków. Przygotowana w ten sposób woda idealnie nadaje się do płukania żywności oraz do bezpośredniego spożycia. Warto stosować ją do oczyszczenia warzyw i owoców przed spożyciem, ponieważ większość zakupionych w marketach produktów jest pokryta szkodliwymi substancjami. Ozonowanie to bezpieczny sposób na uzdatnienie wody kranowej oraz na poprawienie jej walorów smakowych.

 

Stacje zmiękczania wody

Firma PROCON już od niespełna 20 lat dostarcza Państwu doskonałej jakości, nowoczesne systemy uzdatniania wody, w tym filtry i stacje zmiękczania wody. Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników to atuty, dzięki którym zapewniamy Klientom najwyższy standard produktów i usług. Zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń, często bardzo wymagających, dlatego wiemy, w jaki sposób dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci oczekują nie tylko wysokiej jakości stacji zmiękczania wody czy oczyszczających filtrów do wody pitnej, ale również kompleksowej realizacji zamówienia. Oprócz innowacyjnych i niezawodnych produktów w tym akcesoriów uzupełniających, jak tabletki solne, oferta naszej firmy obejmuje także szereg specjalistycznych usług.

 

Montaż i serwis

Wybór odpowiednich urządzeń podczas instalacji systemu uzdatniania wody jest sprawą kluczową i zależy przede wszystkim od miejsca montażu i potrzeb Klienta. Właściwie dobrane elementy pozwolą osiągać zadowalające efekty przez wiele lat. W firmie PROCON oferujemy kompleksową realizację każdego zlecenia, co obejmuje precyzyjną analizę zastosowania, wybór produktów dostosowanych do potrzeb każdego Klienta — filtry, stacje uzdatniania wody, odżelaziacze wody wykonanie projektu i profesjonalny montaż. Zajmujemy się również modernizacją systemów uzdatniania wody z użyciem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Prowadzimy także serwis stacji uzdatniania wody oraz filtrów.

Nasze usługi proponujemy zarówno różnego rodzaju przedsiębiorstwom, w tym m.in. zakładom przemysłowym, jak i Klientom indywidualnym. Gwarantujemy dokładną i terminową realizację każdego zlecenia. Zapraszamy!