Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     separator      masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Domowe stacje uzdatniania wody - PROCON z Warszawy

Firma PROCON istnieje od 1998 roku. Od czerwca 2014 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy EcoWater SYSTEMS, światowego lidera w produkcji filtrów i systemów do uzdatniania wody.


Specjalizujemy się w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu oczyszczania i uzdatniania wody. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno domowe stacje uzdatniania wody, jak i systemy dla większych odbiorców. Oferujemy sprzedaż zmiękczaczy do wody, urządzeń pozwalających na usuwanie żelaza i manganu, a także lampy UV do wody czy tabletki solne do zmiękczaczy.


Nasze filtry do wody produkowane są w zakładach działających w oparciu o najnowsze technologie, mających wieloletnią praktykę i spełniających światowe normy.

 

krople wody z mottem Twoja czysta woda

Systemy uzdatniania wody – sprzedaż i serwis w Warszawie


Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na kompleksową realizację przedsięwzięć z zakresu szeroko pojętego uzdatniania wody. Począwszy od projektu, poprzez kompletację, dostawę, montaż, uruchomienie, aż po gwarancyjne oraz pogwarancyjne usługi serwisowe.
Działamy w Warszawie i okolicy.


Korzystamy z pomocy innych firm specjalistycznych, dzięki czemu realizujemy nawet złożone zadania inwestycyjne na uzdatnianie wody pitnej i użytkowej.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!