Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    separator     masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Informacje o Firmie

Firma PROCON istnieje od 1998 roku. Od czerwca 2014 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy ECOWATER SYSTEMS, światowego lidera w produkcji filtrów do uzdatniania wody.

Specjalizujemy się w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu uzdatniania i oczyszczania wody. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno domowe stacje uzdatniania wody, jak i systemy dla większych odbiorców. Oferujemy sprzedaż zmiękczaczy do wody, urządzeń pozwalających na usuwanie żelaza i manganu, a także lampy UV do wody czy tabletki solne do zmiękczaczy.

Nasze filtry do wody produkowane są w zakładach działających w oparciu o najnowsze technologie, posiadających wieloletnią praktykę i spełniających światowe normy.

 

motto

Systemy uzdatniania wody – od sprzedaży po serwis


Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na kompleksową realizację przedsięwzięć – od projektu, poprzez kompletację, dostawę, montaż, uruchomienie, aż po gwarancyjne oraz pogwarancyjne usługi serwisowe.

Działamy w Warszawie i okolicy. 
Korzystamy z pomocy innych firm specjalistycznych, dzięki czemu realizujemy nawet złożone zadania inwestycyjne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.