Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    separator     masz pytanie
 zadzwoń
 (22) 643 62 97

Ozonowanie wody wykorzystywane jest do dezynfekcji kanałów wentylacyjnych, odgrzybiania, czy czyszczenia klimatyzacji. W przypadku basenu z kolei pozwala na mniejsze użycie chloru. Ozonowanie wody jest procesem dezynfekującym, który znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach, takich jak oczyszczalnie ścieków, w przemyśle chemicznym, drukarskim, czy tekstylnym. Nadaje się również do dezynfekcji żywności, mycie jej ozonem spowalnia proces ich psucia się.

Woda jest niezbędna do życia, gdyż wskazane dobro potrzebne jest do funkcjonowania każdej komórce ludzkiego ciała. Jednakże woda musi być odpowiedniej jakości. Osoby, które zmuszone są do korzystania ze studni głębinowej, narażone są na dostęp do wody wyróżniającej się marną jakością. Niestety nie wpływa to dobrze na zdrowie mieszkańców. Co więcej, negatywnie odbija się na działaniu instalacji. Rozwiązaniem jest odżelazianie wody.

filtr wody

Picie wody to podstawowy nawyk pozwalający zachować człowiekowi zdrowie. Ogromne znaczenie ma jednak jej jakość, która zarówno w przypadku wody pochodzącej z własnej studni, jak i z wodociągów, często pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego stosowanie filtrów jest współcześnie tak ważne?

lampy uv

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów produktów służących do uzdatniania wody, a jednymi z nich są lampy UV. Gdzie się je stosuje, na jakiej zasadzie działają oraz jakie są ich główne zalety?

Woda - obraz

Chociaż woda trafiająca do nas z kranu jest starannie monitorowana, to jej jakość jest często daleka od ideału. Nieprzyjemny zapach, czy kolor może być sygnałem, że zawiera ona wiele niekorzystnych składników, takich jak azotany, czy chlor. W takim wypadku, warto zadbać o swoje zdrowie i zaopatrzyć się w stację uzdatniania wody. Jak działa takie urządzenie i jakie korzyści wynikają z jego zastosowania?

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.